Kodovani se nepodarilo doresit, menime design za chodu. Vice v blogu
Zájezdy na Sardinii


LAST MINUTE zájezdy do celého světa
REKLAMA

Zájezdy na Sardinii


Vaší dovolenou na Sardínii můžete vybírat zde, LAST MINUTE Sardinie zde.

Pokud hledáte rychlou nabídku LAST MINUTE všech zájezdů do světa klikněte zde

San TeodoroCo je to: městečko
Provincie: Sardinie
(východní část)
Poloha: východní pobřeží Sardinie, 30 km jižně od Olbie

Kde to je? mapa Google


TIP: celá oblast se vyznačuje dlouhými plážemi s jemným pískem a dlouhým mělkým pozvolným vstupem do vody, koupání je proto vhodné i pro malé děti, příp. osoby se zhoršenou pohyblivostí.

San Teodoro leží na východním pobřeží Sardínie jen 30 km od letiště v Olbii a je to velmi oblíbená destinace. Několik kilometrů dlouhé pláže nabízejí bezvadné koupání pro každého. Jsou bílé, některé narůžovělé s pozvolným vstupem do křišťálově čisté vody a mělké moře, je to ideální místo pro rodiny s dětmi. Pláže se jmenují: La Cinta, Dala d´Ambra a Isuledda jsou pláže snadno dostupné z centra San Teodoro. Pláž Cala Brindinchi je obklopena lesem rákosí a jalovci. Severně leží mys Capo Coda Cavallo s nádherným výhledem na ostrovy Molara a Tavolara. Tato oblast je součástí Chráněné mořské oblasti Tavolara - Punta Coda Cavallo, je spravována s ohledem na regulaci a podporu aktivit jako potápění, šnorchlování, kite surfing či pozorování ptáků a různé druhy pěší turistiky.

San Teodoro je letovisko jako každé jiné, žijící obzvláště večer, jsou zde restaurace a obchody. V San Teodoru je mořské muzeum.


VIDEO: San Teodoro


 

(c) MojeSardinie.cz
Kontakt