Zájezdy na Sardinii


Zájezdy na Sardinii


Léto a čas odpočinku přichází, Vaší dovolenou na Sardínii můžete vybírat zde, LAST MINUTE zde.

NÁŠ TIP: Pokud hledáte rychlou nabídku LAST MINUTE všech zájezdů do světa klikněte zde

San TeodoroCo je to: městečko
Provincie: Sardinie
(východní část)
Poloha: východní pobřeží Sardinie, 30 km jižně od Olbie

Kde to je? mapa Google


TIP: celá oblast se vyznačuje dlouhými plážemi s jemným pískem a dlouhým mělkým pozvolným vstupem do vody, koupání je proto vhodné i pro malé děti, příp. osoby se zhoršenou pohyblivostí.

San Teodoro leží na východním pobřeží Sardínie jen 30 km od letiště v Olbii a je to velmi oblíbená destinace. Několik kilometrů dlouhé pláže nabízejí bezvadné koupání pro každého. Jsou bílé, některé narůžovělé s pozvolným vstupem do křišťálově čisté vody a mělké moře, je to ideální místo pro rodiny s dětmi. Pláže se jmenují: La Cinta, Dala d´Ambra a Isuledda jsou pláže snadno dostupné z centra San Teodoro. Pláž Cala Brindinchi je obklopena lesem rákosí a jalovci. Severně leží mys Capo Coda Cavallo s nádherným výhledem na ostrovy Molara a Tavolara. Tato oblast je součástí Chráněné mořské oblasti Tavolara - Punta Coda Cavallo, je spravována s ohledem na regulaci a podporu aktivit jako potápění, šnorchlování, kite surfing či pozorování ptáků a různé druhy pěší turistiky.

San Teodoro je letovisko jako každé jiné, žijící obzvláště večer, jsou zde restaurace a obchody. V San Teodoru je mořské muzeum.


VIDEO: San Teodoro


 

(c) MojeSardinie.cz
Kontakt

Booking.com