Zájezdy na Sardinii


Zájezdy na Sardinii


Léto a čas odpočinku přichází, Vaší dovolenou na Sardínii můžete vybírat zde, LAST MINUTE zde.

NÁŠ TIP: Pokud hledáte rychlou nabídku LAST MINUTE všech zájezdů do světa klikněte zde

Trajekty


Možností jak se přeplavit na Sardinii trajektem je poměrně mnoho: na výběr máte několik přístavů v Itálii nebo Francii, dále několik společností provozujících trajektovou přepravu.

Jak vybrat trajekt na Sardinii?

Ceny jsou samozřejmě velmi různé, liší se podle vzdálenosti, dne v týdnu (všední den/víkend), rozdíl může být i v tom, jestli jde o jízdu ve dne nebo v noci (noc je dražší). Cena se může dále lišit i podle toho, v jakém předstihu si přepravu zarezervujete a zaplatíte (několik měsíců předem je levnější).


V současnosti (2007) je délka plavby Livorno - Olbia uváděna
v časech 4,5 - 5 hodin, zpět z Olbie o hodinu delší (záleží i na počasí).Mimo sezónu lze koupit lístek před odjezdem přímo v přístavu, v době hlavní sezóny (čas prázdnin) bývají trajekty vyprodané. U společnosti Mobylines po nalodění budou autopaluby uzavřeny a vstup k autu již není možný (až do "přistání" v cílovém přístavu), proto při balení zavazadel s tímto počítejte a z auta vezměte věci, které během plavby budete chtít mít u sebe na lodi (oblečení, pití, jídlo, léky, brýle, peníze a doklady, knížku, foťák, PC a podobně), více zde.
SPOLEČNOSTI:
www.corsicaferries.com
www.mobylines.it - více viz zde
www.tirrenia.it
trajekty 

(c) MojeSardinie.cz
Kontakt

Booking.com