Rentier.cz - stabilní výnos a nízké riziko

Poslední aktualizace této stránky: 24.10.2023 14:23:50 .

Platforma Rentier.cz

Zajímá Vás investování do realit a zhodnocení investovaných peněz?


Pokud je odpověď "ano" pak máte možnost využít českou, dnes už hodně populární službu Rentier.cz.


Na svých stránkách Rentier zpřístupňuje investování do nemovitostí online všem jeho uživatelům. Služba cílí na výnos až 8% a to na dobu neurčitou, výnos z Vaší investice je připisován po měsíci vždy první den následující kalendářní měsíc. Minimální částka investice je 1000 Kč.


Jak Rentier funguje a jaké jsou praktické zkušenosti?


Zkušenosti jsou velmi dobré, problém bývá trošku v tom že zájem investorů je obrovský a investice bývají často vyprodané do poslední koruny a je třeba trpělivě "číhat" na uvolnění pozic (vždy když dojde k odprodeji podílu nějakého investora).

Celkový objem investic činí asi 350 milionů, společnost se netají tím že cílí na první milník a tím je správa nemovitostí v hodnotě 1 miliardy korun, takže jde o zajímavé investování do budoucna.

Investování samo je uživatelsky velmi pohodlné a přehledné, vy se o nic nestaráte, vše obslouží platforma. Vy pouze zainvestujete a čekáte na váš fixní měsíční výnos.

Registrace je jednoduchá a zdarma

Nejdříve zadáte váš e-mail a potvrdíte ho a pak už uvidíte přehled nemovitostí, do kterých lze investovat. Pro vložení financí musíte nechat ověřit svou totožnost (vyfotíte přední a zadní stranu svého občanského průkazu a vyčkáte na ověření údajů).

Poté podepíšete smlouvu opsáním kódu z SMS zprávy, načež už můžete začít investovat. Vše další co Vás zajímá naleznete na webu platformy.Jednoduchá registrace provedete ZDE - klikněte


Službu provozuje HAVEL CAPITAL, s.r.o., Masarykovo nám. 102/65, 586 01 Jihlava a sídlí v jedné z nemovitostí do které můžete investovat.Veškeré informace zde na stránce jsou určeny pouze k informačnímu účelu a pocházejí z osobních zkušeností provozovatele.